B Kurumsal

Bkurumsal hizmet sektörünün kurumsal ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla; Hukuk, Fikri ve Sınai Haklar, OSGB (İş Sağlığı Güvenliği), Profesyonel Eğitim ve Danışmanlık alanında faaliyet gösteren beş şirketi ile müşterilerinin ihtiyaçlarına kapsamlı ve efektif çözümler sunmaktadır.

Hiç kimse onu bulandırmadığı ve ihlal etmediği sürece hukuk, teneffüs ettiğimiz hava gibi görünmez ve tutulmaz bir şekilde etrafımızı kaplar. Hukuk ancak kaybettiğimizi anladığımız zaman değerinin farkına vardığımız sağlık gibi sezilmez bir şeydir.
Pierre Calamanderi

Bilgi ve inovasyonun öneminin arttığı, marka değerlerinin işletmelerinin en değerli assetlerinden biri haline geldiği günümüzde, Bilgi Patent Ofisi, Fikri ve Sınai Mülkiyet Haklarının korunması konusunda uzman kadrosu ve kendi bünyesinde yer alan hukuk departmanı ile müşterilerine güvenilir ve kaliteli hizmetler sunmaktadır.

Bilim OSGB iş güvenliği ve iş sağlığı konusunda uzman kadrosu ; iş hukuku uzmanları, bilir kişiler, tüm sınıflarda iş güvenliği uzmanları ve iş sağlığı konusundaki tecrübeli hekim ve diğer sağlık personelleri ile hizmet sağlamaktadır. İş güvenliği ve iş sağlığını profesyonelliğin dışında bir sosyal sorumluluk olarak algılamakta ve toplumun bu konudaki bilincini arttırmayı hedeflemektedir. Bu sosyal sorumluluk bilinci ile TEMA Vakfı, WWF, Öğretmen Gelişim Akademisi gibi vakıf ve derneklerin İş sağlığı ve güvenliği alanında sponsorluklarını gerçekleştirmektedir.

Bilim Danışmanlık

Bilim Danışmanlık; uzman kadrosu ile İşinizi ulusal ve uluslararası standartlar çerçevesinde en iyi noktaya getirerek belgelendirme hizmeti sunar.